PRO BMW F750GS F850GS G650GS Motocykl Příslušenství Multi-funkční čelní Sklo Zvyšovat

PRO BMW F750GS F850GS G650GS Motocykl Příslušenství Multi-funkční čelní Sklo Zvyšovat

PRO BMW F750GS F850GS G650GS Motocykl Příslušenství Multi-funkční čelní Sklo Zvyšovat

 • 1 100.40 Kč

  1 467.27 Kč

Univerzální motocyklové příslušenství, multi-funkce čelního skla zvyšovat

Stav: Nové

Barva: transparentní

Materiál: použijte Německo - Bayer PC plastové

Funkce: To lze nastavit nahoru a dolů, a vlevo a vpravo. Zakřivené čelní sklo může být nainstalován!

To je nejlepší zvednutý čelní sklo, je to stojí za nákup

Lepší produkty, vhodnější pro vaše kolo

Pokud nechcete pochopit něco, prosím, kontaktujte nás!

Platební podmínky Pro vaši bezpečnost a pohodlí,jsme zpracovat všechny platby přes

kde všechny hlavní Kreditní Karty (Amex, Visa, MasterCard, Discover, atd.). Naše ceny neobsahují žádné clo nebo daně. Platba musí být provedena do 7 dnů poté, co vyhrajete aukci. Non-Platit zájemci budou hlášeny.

Dodací podmínky Jsme v našich silách, k dodání je do 1 pracovního dne obdržení objednávky a poskytovat sledovací čísla na všechny objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme jen loď, aby adresy ověřeny s nebo vaší kreditní karty. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Dodací lhůta může být delší, pokud je položka(y) být kontrolována celními

Návrat a Vrácení peněz na Všechny naše produkty s 30-ti Denní Návratové Politiky. Pokud se chcete vrátit položku a vy se do 30 dnů od nákupu, a to je ještě v původním stavu, můžete se vrátit položky, kontaktujte nás přes eBay zprávy. Pokud si nejste 100% spokojeni, prosím, dejte nám vědět Podrobné Problém,dáme vám 100% uspokojivé řešení, Pokud jste obdržel nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, jak je popsáno, kontaktujte nás pro částečné/úplné vrácení peněz nebo výměnu na naše náklady. Kupující by měl zaplatit za zpáteční lodní poplatek, když Všechny NON-Prodávající Chybu vrací pro náhrady . (E. g. přivedl jste špatnou velikost nebo nesprávné položky).

Zpětná vazba doufáme, že se vám pozitivní www.ngfest.cz zkušenosti tím, že pracuje tvrdě, a očekáváme, že získat pozitivní zpětnou vazbu a Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR) 5 Klientů ve VŠECH zpětnou vazbu kategorií (Položky, jak je popsáno, Komunikace, Dodací lhůta a Přepravní a manipulační poplatky) od kupujícího po obdržení zboží . Pokud nejste spokojeni s našimi položky nebo služby, prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem nějaké Neutrální/Negativní zpětnou vazbu, vždy se budeme snažit v našich silách, pro 100% spokojenost zákazníka. Komunikace je nejlepší způsob, jak vyřešit problém. odjezdem negativní zpětnou vazbu nám nepomůže vyřešit jakékoli problémy.

O Položku Všechny položky prodávané u nás jsou popsány na našich nejlepších schopností, tak přesné, jak je to možné, a s maximální pečlivost na naší straně. Nicméně, aby se zabránilo případné přehlédnutí, s úctou musím požádat o váš pomoc pomáhá nám, aby se to vzájemně uspokojivé transakce na základě důkladného přezkoumání položka popis a fotografie, a žádá všechny otázky PŘED NABÍZENÍ.

Spokojenost zákazníků, neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti. Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojený zákazník a příjemné nakupování u nás.

Štítky: bmw g650 gs, bmw gs, f850 gs, kawasaki vn900, bmw f 850 gs, givi, moto vítr, bmw f850gs dobrodružství, bmw gs f850, f 850 gs.


 • 2 PRO BMW: F850 GS F 850 GS
 • 3 PRO BMW: G650 GS, G 650 GS
 • Hmotnost Položky: 1kg
 • Značka: FATPAPA
 • Typ Materiálu: PC Plastů
 • Položka Délka: 1inch
 • 1 PRO BMW: F750 GS F 750 GS
 • Šířka Položky: 1inch
 • Položka Výška: 1inch
 • Motobike, Aby: ktm
 • Název Modelu: Univerzální

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good