Nový USB Nabíjení Selfie Přenosná Led Blesku Fotoaparátu Telefonu, Fotografie, Prsten, Lehké Posilování Fotografie pro PC, iPhone, Smartphone

Nový USB Nabíjení Selfie Přenosná Led Blesku Fotoaparátu Telefonu, Fotografie, Prsten, Lehké Posilování Fotografie pro PC, iPhone, Smartphone

Nový USB Nabíjení Selfie Přenosná Led Blesku Fotoaparátu Telefonu, Fotografie, Prsten, Lehké Posilování Fotografie pro PC, iPhone, Smartphone

  • 104.82 Kč


Popis produktu

Barva:36 Led 3 Režim - Bílá Modrá Černá Růžová

Jste Stále Starat O Tyto Problémy?

1: fotografie není dostatečně jasné, když se fotografování v back-osvětlení;

2: Vaši přátelé mohou vidět jasně, když dáte vaše zajímavé fotky vzal v každodenním životě do svého přítele kruhy;

3: To je k ničemu, pokud váš chytrý telefon je bez selfie světlo, i když jste se sami velmi okouzlující. S tímto Selfie Prsten Světla, budete moci pořizovat skvělé selfies v tmavých oblastech nebo vždy, když přirozené světlo není k dispozici.

To VEDLO selfie prsten světlo je design pro selfie milence. Když dáte fill-light svorka přes mobilní telefon, tablet, iPad a zapnout, můžete vzít lepší fotky nebo videa s dostupné světlo.

Přednosti pro Naše Selfie Telefon Prsten Světla:

Perfektní Nové verze, Nejvíce Přál, Nápady na Dárek pro Každého, kdo máte Rádi:

Inspirován MOBILNÍ OSVĚTLENÍ STUDIO funkce, naši návrháři mají integrované jednoduchost s exquisity. Každý Fodizi Prsten Světlo přichází v dokonalé dárkové krabičce, což z něj dělá ideální dárek pro každého, kdo máte rádi. Samozřejmě, to by mohl být použit jako jednoduchý baterku nebo malé nouzové světlo, když ji potřebujete.

Nové, Dlouho-Trvající Dobíjecí Baterie:

Poskytuje doplňkový nebo vedlejší osvětlení pro fotografování, když někdy budete mít nízkých světelných podmínek. To vám také pomůže získat vyšší kvalitní fotografie a videa, když přirozené světlo není k dispozici.

Přenosný a Lehký Telefon Příslušenství:

Jak snadné je provádět tuto selfie příslušenství spolu? Jednoduše posuňte ji v kapse a jste¡ll být připraveni jít. Pokud vás¡znovu hledají přenosné a pohodlné selfies prsten, světlo, Fodizi je nejlepší volbou. Můžete pořizovat skvělé fotky v temné místnosti, venkovních místech, a jakékoliv jiné místo.

Specifikace

Materiál: Prémiový Plast

Rozměr: 8,5 Cm(L)*8,5 Cm(W)*3 cm(H)

Hmotnost: 2 oz

Napájení: USB Nabíječka

prsten, světlo selfie light LED fotografické osvětlení s USB Charge ringlight Led kroužek pro iPhone 7 8 X xiaomi pro fotografii, telefon, PC

Štítky: prsten, světlo 34cm, infra led fotoaparát, pro foto kroužek, bar led světlo fotografie, lampa prsten, led, příslušenství dslr fotoaparát, selphy prsten světla, lampa video, fluroescente prsten světla.


  • Balíček: Ano
  • Plug standard: EU Plug
  • Barevná Teplota: Bi-barva 3200K-5600
  • Značka: FGHGF
Sandro Roseb 2021-01-27

its alright but not that much powerful..but cute though

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good