Sheenia Plné Nail Art UV LED Rychle Suchý Lak, Gumové Základní Nátěr s Dlouhou životností Č. Otřete Jasný Lesklý Top a matné srsti lak na Nehty

Sheenia Plné Nail Art UV LED Rychle Suchý Lak, Gumové Základní Nátěr s Dlouhou životností Č. Otřete Jasný Lesklý Top a matné srsti lak na Nehty

Sheenia Plné Nail Art UV LED Rychle Suchý Lak, Gumové Základní Nátěr s Dlouhou životností Č. Otřete Jasný Lesklý Top a matné srsti lak na Nehty

  • 92.24 Kč

    230.60 Kč

-Kvalita je naše 1 priority. -Lehké, téměř bez zápachu (pouze horní plášť a nadace mají mírný zápach), používáme pouze organické textury, jak chránit své zdraví. -Barva bude držet zářit až do 30 dní. -Hotting barvy volitelné, vhodný pro všechny příležitosti. Doprava

Q: Když loď, dát mé objednávky?

A: Obvykle 1 - 3 pracovní dny po zaplacení potvrzena.

Q: Jak vybrat FedEx express přepravní cesty?

A: Vzhledem k různé země s různými náklady na dopravu FedEx express, pokud přepravní náklady je podobné, budeme vyberte FedEx express dle vaší objednávky hmotnost a celková částka pro některé země, jako je Usa / UK atd. Ale pokud máte malé objednávky a chcete lodi, FedEx express, kontaktujte prosím naše prodejní a bude vypočítat přesnou extra přepravní náklady pro vás.

Q: Co je druh způsob dopravy budete používat? Jak dlouho?

A: Pro objednávky méně než US$8.0, budeme používat normální ekonomické mailovou poštou s dodací dobu 25 až 45 pracovních dnů pro většinu zemí. Pro to, aby dosáhl US$8.0, budeme používat doporučeně poštou s dodací lhůta 15 do 35 pracovních dnů k většině zemí. Pokud země mají přísné celní předpisy, jako je Itálie, Brazílie atd, dodací lhůta bude do značné míry zpoždění.

Q: Jak vybrat FedEx express přepravní cesty?

A: Prosím, kontaktujte naše prodejní a bude vypočítat přesnou extra přepravní náklady pro vás. Naše cena nezahrnuje žádné dovozní daně nebo celní poplatky.

Tipy:barva 001 / 002 a 003 je průsvitná ,Č. 005 je Čistě Černá, No. 004 je Čistě Bílá;Č. 006 je Transparentní bílá. Tři Kroky na manikúru sami: 1.-Tvar povrchu nehtu, čistí kůžiček, leštění povrchu nehtu a odstranění prachu. 2.-Platí SHEENIA ZÁKLADNÍ nátěr (Nezapomeňte na těsnění okraj nehtu). Lék s LED lampa pro 60 sekund nebo UV lampě na 2 minuty. 3.-Naneste 1. vrstvu SHEENIA barva srsti. Lék s LED lampa pro 60 sekund nebo UV lampě na 2 minuty. 4.-Naneste další vrstvu barvy kabát, pokud barva není dostatečně jasné. 5.-Naneste SHEENIA TOP coat. Lék s LED lampa pro 60 sekund nebo UV lampě na 2 minuty. 6.-Otřete lepkavý zbytek na nehty s čistící prostředek. Dva Kroky k odstranění: 1.-Namočte off nehty do acrylic remover asi 5 minut. 2.-Rip dolů celý kus nehty smalt jemně na každý nehet.

Naše Služby

Náš Slib Zákazníkům: 1.Všechny výrobky splňují standardy kvality. 2.Veškeré zboží bude kontrolovány PŘED každou zakázku a dodáno včas. 3.Poskytují teplé a přátelské před-prodejní servis a poprodejní služby. 4.Všechny požadavky budou odpověděl do 24 hodin. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Kontaktujte nás na první, předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.

Štítky: gel na nehty sada, béžový top gel, Gelové Nehty, vana mat, mg led base, základní nátěr lak, top e základní nátěr, základní gel gumové, girlanda led, uv led gel lak na nehty gelpolish.


  • Číslo Modelu: BTM028C
  • Složka: Lak na nehty gel
  • NET WT: 24ml
  • Množství: 3
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Položky: Multi-Použití Top & Base Coat

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good