DC Watt metr s LCD displejem pro DC 0-60V 0-100A bilance napětí proud RC baterie power Analyzer

DC Watt metr s LCD displejem pro DC 0-60V 0-100A bilance napětí proud RC baterie power Analyzer

DC Watt metr s LCD displejem pro DC 0-60V 0-100A bilance napětí proud RC baterie power Analyzer

  • 248.84 Kč


Opatření: 1. Energie(AH)

2. Výkon(W)

3. Proud( A)

4. Napětí(V)

1. FUNKCE A SPECIFICATlONS

1.1 Funkce

Opatření energie(AH),Výkon(W).Proud( A) a Napětí(V).Konektor použít volitelný přijímač baterie pro měření dolů na 0V.Přesné a precizní 0.01 aktuální a 0,01 V napětí usnesení.Opatření vrchol Zesilovače,vrchol W(s výjimkou Doc Wattson) a napětí minimu m(sag). Robustní-rukojeti 50A kontinuální a 100 vrchol na 60V.14 ga., super jemné lanko,vysoká teplota, silikonové pryže izolovaného drátu.Malý a lehký s tvrdé plastové pouzdro je k dispozici v několika barvách.Působí jako drát,takže doesn ' t mít vliv na model výkon. Přesnost Alu-Chrom snímání proudu rezistorem,s pouze 0.001 0hms odpor a obvody, které čerpá pouze 7mA.Používá DSP pro zvýšení ADC rozlišení a diferenciální měření zesilovače hluk zvýší imunitu.Mocný. 8MIPS micro-controller.

Made in USA, aby lSO9001 :2000 standardy kvality.Jeden-rok záruka a kompletní uživatelská příručka.

1.2 Specifikace talbes

2. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

UPOZORNĚNÍ:Vysoký výkon elektrické systémy představují nebezpečí nezávislé zařízení, jako Watt Metr a to je na zodpovědnosti uživatele, aby se seznámili s těmito Nebezpečími a podnikne veškeré nutné kroky k vzniknout bezpečné použití.Zkrat dobíjecí baterii nebo wattmetru měřícího připojen k nabíjecí baterie nebo nabíječky může dodávat velké proudy, a to bude mít důsledky ,včetně výbuchů,příčinou požáru,poškození zařízení a zranění osob. Prosím, pečlivě si přečtěte celé BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ pro zajištění bezpečného použití produktu.

2.1 Bezpečný Provoz Omezení

Watt Metru je navržen tak, aby bylo bezpečné pro použití při provozu s parametr omezuje byl navržen pro.Typické aplikace jsou v rámci těchto limitů.ale to je uživatel responsibilitv, aby se seznámili s Watt Metr specifikace a zajistí jednotka je provozována v rámci svých limitů.

UPOZORNĚNÍ:Překročení těchto limitů může trvale camage Watt Metr,zranění a požáru.

2.2 Elektrické Přípojky a Elektroinstalace

Existují rizika spojená s potenciálně vysoké proudy mcasured Loy Lhe Watt Metr. Tyto v clucie,ale nejsou limitecl . fi re,popáleniny a zranění. Uživatel musí být seznámen s příslušnými metodami.postupy a souvislosti složek před použitím nebo provedením jakékoli připojení k němu.to je navrhl, že žádné connetors a dráty vybrány pro použití být přiměřeně velké a hodnocené pro zamýšlené aplikace a připojí způsobem, který doporučuje jejich příslušných výrobců.

POZOR:Špatné spojení a bezohledné drát manipulaci v elektrické systémy mohou mít závažné důsledky včetně osobní inj ury,požár a poškození majetku a Občasné volné připojení může způsobit poškození součástí!

2.3 zapnutí

Ověřte, neexistují žádné odhalené vodiče nebo konektory na riziko zkratu před připojením baterie nebo Zdroje napájení ke Watt Metr.Na RedSOURCE a "ZATÍŽENÍ"Vede na Watt Metr jsou vzájemně propojeny a Černé kabely jsou v podstatě .To znamená, že ';druhé"straně je electricaly "hot", když baterie nebo jiného zdroje napájení je connectecl na obou stranách.

POZOR:Zkrat nabíjecí baterie Watt Metr je připojen k nabíjecí baterie nebo nabíječky může dodávat velké proudy a mají serózní důsledky, včetně výbuchů,příčinou požáru,poškození zařízení a zranění osob.

2.4 Omezení připojených zařízení na odvádění

Watt Metr může mít mesurement capabilityes, operační hodnocení a elektrický signál, manipulační schopnosti, které přesahují zařízení, ke kterému je připojen.To znamená, že ten Watt Metr může být schopen provést měření na součásti i přes to, že komponenty, které jsou provozovány mimo své bezpečné provozní hodnocení.

UPOZORNĚNÍ:lt je na zodpovědnosti uživatele, aby zvážila omezení jakékoliv zařízení připojené k wattmetru měřícího a ne překročit je od Watt Metter neposkytuje žádnou ochranu pro tyto složky.Příklady možných rizik zahrnují,bez omezení: nabíjení nebo discharing baterie mimo jejich napětí a proudu hodnocení,uplatňování nadměrných napětí nebo proudy ot elektronické ovládání rychlosti(ESC) a motory, nebo napětí, které představují nebezpečí úrazu elektrickým proudem.Další nebezpečí může existovat.

Doprava:

Jsme Loď na celém Světě, s výjimkou APO/FPO .

Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, dosah většiny zemí v rámci 10 až 20 pracovních dnů.

Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až do 20 pracovních dnů

Poznamenal: Fedex Možná účtovat manipulační poplatky ve vaší zemi, nejsme zodpovědní za tyto poplatky.

Štítky: dc metr 100v 100a, watt metr dc 150v, wattmetr 12v dc 100a, clamp din, 34167t, tomnz, watt metr dc 60v, cc životopis, dc napájení dodavatele omáček-není snadný, 24v buck.


  • Rozměry: 84*50*20mm
  • Provozní Teplota: Normální
  • Typ Displeje: Pouze Digitální
  • Napájení: DC
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Třída Přesnosti: Třída 1
  • Značka: TOMZN
  • Číslo Modelu: dc watt metr

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good